REKLAMÁCIE, VÝMENA A VRÁTENIE TOVARU

 

Preberáme plnú zodpovednosť za chyby na tričkách zistené pri preberatí aj za tie, ktoré sa objavia v priebehu záručnej doby.

Reklamáciu ti však nebudeme môcť uznať v prípadoch:

  • ak chyba vznikla nesprávnym používaním či používaním, ktoré je v rozpore s návodom na použitie (nie, tvojej mačke sa naozaj nehodí)
  • ak chyba vznikla mechanickým poškodením

 

Reklamácie a výmena tovaru:

Reklamovaný tovar posielaj výhradne na adresu, ktorú nájdeš na formulári priloženom k tvojmu tričku. Formulár vyplň a zašli nám ho spolu s poškodeným tričkom. Ak sme formulár zabudli pribaliť, môžeš si ho stiahnuť odtiaľto.

O vybavení reklamácie ťa budeme okamžite informovať.

 

Vrátenie tovaru:

Vracaj, prosím, nepoužité tričko. Môžeš si ho vyskúšať, ale nesmie byť nosené alebo vypraté. Nezabudni k nemu priložiť reklamačný formulár.

Tričko posielaj doporučene, aby ti ostal doklad o jeho odoslaní. Neposielaj ho však na dobierku, takýto tovar nepreberáme. Ak sa tvoja zásielka stratí a nebudeš mať žiaden doklad o jej zaslaní, nebudeme ti môcť tričko reklamovať.

 

Dávame ti čestné slovo, že v prípade úspešnej reklamácie ti zašleme peniaze za poškodené tričko do 15 dní od dňa jeho prijatia. Eurá ti cinknú na bankový účet, ktorý si uviedol v reklamačnom formulári.