Ako to tlačíte?

Každé tričko potláčame DTG tlačiarňou (direct to garment – rovno na odev). Je to niečo ako atramentová tlačiareň, ale drahšia a väčšia. A na tričká. Mohli by sme tričká vyrábať sieťotlačou, ale pri nízkom náklade tlače by sa to neoplatilo ani tebe, ani nám.

 

Aké máte veľkosti?

Oblečieme celú tvoju rodinu od tvojho bratranca s prepadnutým hrudníkom až po Mamu Kami. Máme mužské a ženské veľkosti S, M, L, XL a XXL. Pozri si rozmery každej veľkosti v našej prehľadnej tabuľke.

 

Ako sa mám starať o moje tričko?

Aby ti tvoje tričko vydržalo čo najdlhšie, per ho naruby pri letných 30 stupňoch a suš na čerstvom vzduchu. Tvoje tričko bude vynikať v komíne medzi ostatnými tričkami v skrini, ktorú máš určite pekne upratanú a tiež na tvojom tele, keď ho vezmeš prevetrať medzi ľudí. Pri praní v horúcej vode a sušení v sušičke sa ti časom zrazí a bola by škoda, aby tvoje krásne tričko skončilo ako handra na okná. Ktoré máš určite pekne utreté.

 

Akými spôsobmi môžem zaplatiť za tričko?

Akceptujeme platby kartou, PayPal, prevod na účet a dobierku.

 

Ako mi doručíte moje nové tričko?

Môžes to risknúť Slovenskou poštou, alebo ti to pošleme kuriérom. Neručíme ale, že to bude práve Jason Statham.

 

Pošlete mi to aj do Venezuely?

Fakt netušíme, čo ťa tam drží, ale samozrejme. Tričká posielame kamkoľvek na zemeguli.

 

Koľko stojí poštovné?

 

Za ako dlho mi príde moja objednávka?

Tričko k tebe od nás odíde do 3 pracovných dní. Aby sa k tebe dostal čo najkvalitnejší kúsok oblečenia, oplatí sa trošku počkať. Veď ani Národný futbalový štadión nepostavili za deň, že? Rátaj s dňom navyše na doručenie poštou alebo kuriérom a tričko je u teba doma.

 

Ako môžem vrátiť alebo reklamovať tričko?

Ak máš kilo-dve, možno šesť navyše alebo menej, ako si čakal, tričko ti samozrejme radi vymeníme. Stačí, keď nám ho pošleš s vyplneným vratným formulárom, ktorý nájdeš pribalený k tvojmu tričku. Hneď, ako sa k nám dostane, kontaktujeme ťa a do 3 dní reklamáciu vybavíme.

 

Kto vymýšľa dizajny na vaše tričká a čo z toho má?

Môže to byť hocikto. To pekné dievča z tvojej školy, ktoré sa už dva mesiace hanbíš pozdraviť alebo grafik z reklamky, ktorý sa potrebuje kreatívne vyventilovať niekde inde.

 

Vlastný dizajn u nás môže mať hocikto, kto splní naše jednoduché podmienky. Dizajnérovi zaplatíme 50 % z ceny trička, ktorá ostane po odrátaní nákladov na jeho výrobu.

 

Ako vás skontaktujem?

Máš na nás otázky, na ktoré si v tejto sekcii nenašiel odpoveď? Chceš len vedieť, ako sa máme? Alebo máš chuť ísť len tak nezáväzne na kávu porozprávať sa o našej finančnej budúcnosti? Na spodku stránky nájdeš kontaktný formulár, cez ktorý nám môžeš napísať, čo máš na srdci. A my ti od srdiečka odpovieme.

 

Stav svojej objednávky si môžeš skontrolovať kliknutím na link v potvrdzovacom e-maile.